Dofinansowanie szkoleń z kosmetologii estetycznej

Uzyskaj dofinansowanie na szkolenia, dzięki którym wzbogacisz swoją ofertę oraz zwiększysz konkurencyjność na rynku. Jest to świetna okazja, aby przeszkolić pracowników lub siebie.

Dofinansowania ze środków Unii Europejskiej

Dla kogo? 

Dla właściciele gabinetów/ klinik i ich pracowników.

Kwota dofinansowania:

Każde województwo ma inne limity i innych operatorów środków. Po numerze NIP sprawdzimy kwotę dofinansowania np. dla województwa Lubuskiego jest obecnie kwota 11 000 na osobę.

Formalności:

Przez cały proces – od samego początku do samego końca – wspieramy Cię we wszystkich formalnościach. Na podstawie wysłanych przez Państwa danych, bezpłatnie przygotowujemy wszystkie niezbędne dokumenty do pozyskania dofinansowania.Warunki uzyskania dofinansowania:

  • pozyskanie dotacji dla właściciela /firma musi być zarejestrowana nie mniej niż 6 miesięcy od złożenia wniosku, PKD związane z branża beauty (nie musi być główne) i wcześniej nie korzystała z tej formy dofinansowania,
  • pozyskanie dotacji dla pracownika - musi być zatrudniony nie krócej niż 3 miesięcy na umowę o pracę na co najmniej pół etatu lub umowę zlecenie co najmniej 80 godz. miesięcznie. Dokumenty przechodzą przez pracodawcę więc pracodawca musi wyrazić zgodę na kurs i podpisać umowę w imieniu swojego pracownika.

Szkolenie od razu, płatność na raty

W naszej Akademii zrealizujesz każde szkolenie w dogodnych ratach rozłożonych na 4, 8 i 12 wpłat. Sprawdź dogodne dla Ciebie warunki

kontakt tel: 574 278 864

Oblicz ratę na kalkulatorze on-line

Bądź na bieżąco!

Zapisz się i nie przegap żadnej promocji.

Masz Pytania?

Szkolenia Informacje:

Izabela Fertikowska

biuro szkoleniowe

tel: +48 574 278 864

Dofinansowanie Szkoleń

Jadwiga Tybulczuk

tel: +48 726 281 923

Maszyny kosmetyczne

Sprzedaż i serwis urządzeń

Bartosz Andraszewski

tel: +48 531 770 628

Odwiedź nas

ul. Starowiejska 7/1,

POZNAŃ 61-664

Social Media