AKADEMIA SZKOLENIOWA


by Monika Piórkowska

Kursy Warsztaty Szkolenia

kosmetologia estetyczna

Dlaczego my?

Szkolenia

indywidualne lub

grupowe

Międzynarodowa certyfikacja ISO

anatomia w kosmetologii

Kadra z wieloletnim doświadczeniem

Duża ilość modelek

Cześć,

Nazywam się Monika Piórkowska i od 15 lat związana jestem z branżą kosmetyczną. Kilkanaście razy w roku sama uczestniczę w sympozjach i szkoleniach ciągle uzupełniając wiedzę. Monitorując nowości i trendy rynkowe gwarantując moim studentom najbardziej aktualną wiedzę. W swoich wykładach duży nacisk kładę na rozwijanie umiejętności praktycznych. Prowadzę kursy w sposób umożliwiający po ich zakończeniu podjęcie samodzielnej pracy we własnym gabinecie. Na moich szkoleniach dowiesz się jak dobierać preparaty oraz techniki wykonywania zabiegów.

Gwarantuję, że po odbytym kursie wrócisz do gabinetu gotowa do samodzielnej pracy. Nasza akademia współpracuje z lekarzem i pielęgniarką. Są oni wsparciem dla każdej naszej studentki która ukończyła u nas kurs. Nasza Akademia to szeroki wybór szkoleń na wszystkich poziomach zaawansowania.


właścicielka mgr Monika Piórkowska


„Bardzo cenię sobie całościowe terapie łączone, które dają najlepsze rezultaty zabiegowe. Jestem fascynatką profesjonalnej pielęgnacji cery oraz nowoczesnych zabiegów o dużej skuteczności i małej inwazyjności. Moja szczególna pasja do zawodu jest priorytetem i przekłada się na jakość wykonywanej pracy, indywidualne podejście do klienta i jego problemu oraz zaskakujące efekty przed i po.”

Numer

+48 574 278 864

Odwiedź nas

ul. Starowiejska 7/1, 61-664Poznań

Socials

Bądź na bieżąco!

Zapisz się i nie przegap żadnej promocji.

Masz Pytania?

Szkolenia Informacje:

Izabela Fertikowska

biuro szkoleniowe

tel: +48 574 278 864

Dofinansowanie Szkoleń

Jadwiga Tybulczuk

tel: +48 726 281 923

Maszyny kosmetyczne

Sprzedaż i serwis urządzeń

Bartosz Andraszewski

tel: +48 531 770 628

Odwiedź nas

ul. Starowiejska 7/1,

POZNAŃ 61-664

Social Media